Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube

Odkryj potencjał
Social media

Czy posiadasz już konto w mediach społecznościowych?

Możliwości reklamy
w social media

Reklama social media to działania reklamowe, które są realizowane w serwisach społecznościowych. Możemy dotrzeć do użytkowników serwisów społecznościowych w płatny sposób oraz organizczny.

Dla wielu firm i marketerów synonimem reklamy social są tylko reklamy na Facebooku. Błędne założenie! Własny system reklamowy ma właściwe każda z liczących się społecznościówek – LinkedIn, Twitter, Pinterest. Oczywiście każdy z nich ma swoją specyfikę, cechy, zalety i słabe strony.

Social media trudno jednak pomijać w planach marketingowych. Sam Facebook ma w Polsce ponad 16 milionów użytkowników, do których łatwo możesz dotrzeć!

Zacznijmy od tego, że 70% społeczeństwa polskiego ma dziś dostęp do internetu. Stanowi to 28,42 mln mieszkańców Polski. Aż 80% z nich korzysta z Facebooka.

Już masz swój profil na Facebooku to warto zastanowić się, gdzie jeszcze warto być. Wszystko zależy od specyfiki Twojej firmy.

Każdy kanał w mediach społecznościowych jest dedykowany do innej grupy wiekowe, a co za tym idzie do innej grupy docelowej.

Podczas tworzenia strategii reklamowej, nasz zespół w pierwszej kolejności skupia się na dokładnym określeniu do kogo ma być kierowana reklama i na bazie tej informacji szukamy odpowiednich miejsc gdzie możemy publikować nasze przygotowane materiały.

Liczba użytkowników w Polsce:

Facebook

+ 0 mln

Instagram

+ 0 mln

LinkedIn

+ 0 mln
Skuteczna reklama

Nasze ostatnie kampanie

Współpracujemy z influenerami oraz mamy pomysły na unikalną, ciekawą kampanię reklamową. To dzięki nam zyskach dodatkowych klientów do swojej firmy!

Poczuj prawdziwą moc social media!

Gotowy? Cała na przód!

Media społecznościowe, czyli social media odgrywają w obecnych czasach ogromną rolę w działaniach marketingowych firm. 

Są doskonałym narzędziem biznesowym, dzięki któremu można budować wizerunek firmy, budować wartościowy kontent oraz prowadzić bezpośrednią komunikację z klientami. 

Za sukcesem social mediów stoi fakt, że są łatwo dostępne i bardzo popularne wśród użytkowników Internetu!

Pokaż swoje usługi

Jeszcze nigdy nie było tak prosto jak teraz, informowanie swoich klientów, jakie usługi i produkty posiadasz w swojej ofercie! Wykorzystaj to!

Buduj relacje

Nie ma prostszego sposobu na budowanie wartościowych relacji ze swoimi klientami! Zapewniaj im wartościowy kontent i rozwijaj swój biznes!

odkryj z nami potencjał
social media

Prowadzenie firmy w czasach social media wymaga od nas szczególnej uwagi, co publikujemy na naszych kanałach społecznościowych. To, co wrzucamy, buduje więź, relację z klientem.

Warto zrobić to dobrze, ponieważ odbiór marki w sieci przekłada się na późniejszą sprzedaż!