Czy potrzebujesz właśną stornę www?

strona internetowa
na wysokim poziomie

Dlaczego strona internetowa
jest tak ważna dla firmy?

Potężna ponad miarę

Projektowanie stron www najlepiej zlecić doświadczonym programistom, którzy są w stanie stworzyć nowoczesną, intuicyjną, a zaraz responsywną stronę, zgodną z najnowszymi standardami, zoptymalizowaną pod kątem pozycjonowania, intuicyjną w obsłudze oraz przejrzystą dla klienta.

Największą popularnością cieszą się strony firmowe. Taka strona internetowa jest dla firmy pierwszą wizytówką w sieci, zawiera ofertę firmy, oraz prezentuje usługi jak i produkty.

Dodatkowo po naszym bezpłatnym wdrożeniu samodzielnie nauczysz się aktualizować treści, dodawać zdjęcia i zarządzać wieloma innymi elementami strony!

Sprawdź jak pracujemy

Proces tworzenia strony internetowej

Zobacz jak prosto wygląda proces tworzenia strony internetowej w naszej firmie!

Dzięki systematycznej rozmowie, nasi specjaliści na bieżąco dokonują zmian, dzięki temu proces tworzenia strony trwa krócej i gdy oglądasz finalną wersję jesteś w pełni zadowolony i nic Cię nie zaskoczy!

NASZA KAŻDA STRONA ZAWIERA
W STANDARDZIE:

1. Analiza

Dokładnie pytamy co potrzebujesz i sprawdzamy jakie jest zapotrzebowanie w internecie tak aby Twoja strona pracowała wydajnie.

3. Programowanie

Wg zgłoszonych uwag/ pomysłów zaczynamy proces tworzenia strony. Jesteśmy w stałym kontakcie bo wiemy, że lepiej od razu reagować niż później zmieniać całą stronę.

2. Prototyp

Na podstawie zebranych faktów, prezentujemy przykładowy/ podglądowy prototyp strony internetowej.

4. Wdrożenie

Gdy projekt jest zatwierdzony, wrzucamy stronę na wersję produkcyjną i podpinamy doemenę. Tak, w tym momencie możesz ruszać na podbój świata!

Dlaczego strona internetowa
jest tak ważna dla firmy?

Sprawdź, dla jakich branż
tworzymy strony internetowe

strony internetowe

Gastronomia & Hotele

Tworzenie strony internetowej dla gastronomii jest bardzo dużym i odpowiedzialnym zadaniem. Ta branża posiada specyficzne wytyczne, które każdy projekt powinien przewidzieć np. zamawianie online, połącznie kont Facebook i Instagram.

Strony internetowe

spa & wellness

Strony internetowe dla branży SPA & WELLNESS jest ogromnym wyzwaniem. Klienci, którzy szukają najlepiej dopasowanych rozwiązań, kieruje się specjalnymi wytycznymi, które gwaranje

Strony internetowe

firmy budowlane

Prowadzisz firmę budowlaną? Załóż swoją stronę internetową i zyskaj większy prestiż! Dodatkowo możesz na niej zamieszczać aktualne ogłoszenia bądź szukać ludzi do pracy!

Strony internetowe

prawnicy

Branża prawnicza charakteryzuje się profesjonalizmem oraz wysoką estetyką. Strony tworzone dla prawników, kancelarii są oparte na wysokim pozimie estetyki.